´╗┐
Wtorek, 20 kwiecień 2021
Imieniny Czeslaw, Agnieszka, Marian, Czech
06:32

Aktualno┼Ťci

Zesp├│┼é Szk├│┼é nr 3 w S─Öp├│lnie Kraje┼äskim Sprawozdanie z XVII edycji Konkurs├│w Wiadomo┼Ťci i Umiej─Ötno┼Ťci „Sprawd┼║ si─Ö” w roku szkolnym 2016/2017



Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej  w II semestrze roku szkolnego 2016/2017 przygotowali i przeprowadzili 8 konkursów z cyklu Konkursów Wiadomo┼Ťci i Umiej─Ötno┼Ťci pn. „Sprawd┼║ si─Ö”. Wy┼éoniono nast─Öpuj─ůcych laureatów konkursów w poszczególnych klasach:

Laureaci w klasie 2a:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Ma┼égorzata Powalisz
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Amanda G┼é─ůbicka
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Agata Krzy┼╝kowska
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Oliwia Fr─ůckowiak i Wiktoria Kowalczyk
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Oliwia Fr─ůckowiak
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Oliwia Kwasigroch
  • polonistyczny – Oliwia Kwasigroch
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Patrycja Kryza, Wiktoria Kowalczyk, Oliwier G┼é─ůbicki


Wychowawca: Lidia Panek                          

Laureaci w klasie 2b:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Lena Hoppe
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Maja Banach
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Karol Kowalski
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Patryk Jasiak
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Antonina Grabowska, Patryk Jasiak
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Miko┼éaj St─Öpie┼ä
  • polonistyczny – Marcin Kotowski
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Wiktoria Zgrzeba, Weronika Prusak, Fabian Bosiacki


Wychowawca: Barbara Zalewska

 

Laureaci w klasie 2c:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Oliwia Solarek
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Marta Jeszka
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Bart┼éomiej Bór
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Micha┼é Krogulec
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Filip Nowak
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Magdalena Tobolska
  • polonistyczny – Gracjan ┼üochowicz
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Wiktoria Weilandt i Jakub Olszar


Wychowawca: Halina ┼╗ekiecka

 

Laureaci w klasie 2d:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Maja Ta┼äska
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Natalia Jankowska
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Luiza Czajka
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Filip Rzepi┼äski, Mateusz Wojtalewicz
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Dawid Rogulski
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Luiza Czajka
  • polonistyczny – Maja Ta┼äska
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Natalia Jankowska, Jakub Michalski


Wychowawca: Sylwia Pi─ůtkowska

 

Laureaci w klasie 2e:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Maja Lica, Zuzanna Sadowska, Oliwia Pruska
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Maja Lica
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Zuzanna Sadowska
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Alicja Kiedrowicz
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Alicja Kiedrowicz
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Alicja Kiedrowicz
  • polonistyczny – Alicja Kiedrowicz
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Maja Lica, Maksymilian Krawczak


Wychowawca: Lidia Sucharska

 

Laureaci w klasie 3a:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Alicja Czapiewska
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Oliwia Wi┼Ťniewska
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Alan Sokulski
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Piotr ┼üangowski
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Mateusz Rekowski
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Maria Katafiasz
  • polonistyczny – Nikodem Aderjahn,  Piotr ┼üangowski
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Julia Lutowska, Piotr ┼üangowski


Wychowawca: Mariola Bartysiewicz

Laureaci w klasie 3b:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Nadia ┼üucyszyn
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Vanessa Budner
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Vanessa Budner
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Natalia Raczycka
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Micha┼é Pulchny
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Igor Goldiszewicz
  • polonistyczny – Natalia Raczycka, Micha┼é Pulchny
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Vanessa Budner, Dominik W┼éoch


Wychowawca: Jolanta Bukolt

 

Laureaci w klasie 3c:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Michalina Niemczyk
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Adam Dobek
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Julia Musiela
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Olga Rybka
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Julia Dargiewicz
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Adam Dobek, Julia Dargiewicz
  • polonistyczny – Olga Rybka
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Dominika Dankowska, Adam Dobek


Wychowawca: Elżbieta Sowińska

 

Laureaci w klasie 3d:

  • konkurs plastyczny  „Ma┼éy plastyk” – Agata Tomas
  • konkurs muzyczny „Mikrofon dla wszystkich” – Wiktoria Dubiel
  • recytatorski  „Z poezj─ů na Ty” – Wiktoria Dubiel, Maciej Kryza
  • matematyczny „Znakomity matematyk” – Agata Korczak
  • przyrodniczy  „Jestem przyrodnikiem” – Maciej Kryza
  • ortograficzny „Mistrz ortografii” – Rafa┼é Rudnik
  • polonistyczny – Jakub Kiedrowicz
  • sportowy „Najsprawniejszy” – Lena Pick, Szymon Theus


Wychowawca: Anna Tadych

 

       Wy┼╝ej wymienieni laureaci konkursów otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Rad─Ö Rodziców naszej szko┼éy. Wr─Öczenie dyplomów i nagród nast─ůpi┼éo na uroczystym apelu z okazji podsumowania Konkursów Wiadomo┼Ťci i Umiej─Ötno┼Ťci z cyklu „Sprawd┼║ si─Ö”, który odby┼é si─Ö 22.06.2017r. 

 
                                                                                 Gratulujemy!

Data utworzenia: 03.07.2017

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10541881
´╗┐