´╗┐
Wtorek, 20 kwiecień 2021
Imieniny Czeslaw, Agnieszka, Marian, Czech
07:09

Aktualno┼Ťci

Podsumowanie rozgrywek MALPS



MALPS – M┼éodzie┼╝owa Amatorska Liga Pi┼éki Siatkowej zosta┼éa zainaugurowana w 2010 roku. Tegoroczne rozgrywki ju┼╝ VIII edycji toczy┼éy si─Ö jesieni─ů 2016 oraz wiosn─ů 2017 i zako┼äczy┼éy si─Ö Gal─ů Siatkówki rozegran─ů 24 maja 2017 r.
W rozgrywkach zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy „Ósemka” Chojnice oraz ┼Üwietlic─Ö Gimnazjum nr 1 udzia┼é wzi─Ö┼éo 9  dziewcz─Öcych zespo┼éów ze szkó┼é gimnazjalnych oraz 7 – spo┼Ťród dru┼╝yn ponadgimnazjalnych z powiatów: chojnickiego, cz┼éuchowskiego i s─Öpole┼äskiego (┼é─ůcznie ok. 180 uczestniczek w dwóch kategoriach wiekowych)

Amatorska liga odby┼éa si─Ö w systemie rozgrywek „ka┼╝dy z ka┼╝dym”.

KLASYFIKACJA DRUŻYN BIORĄCYCH UDZIAŁ W VIII EDYCJI MALPS:

GIMNAZJA:

  1. Zespó┼é Szkó┼é Sportowych Cz┼éuchów III – Magdalena Gasperowicz
  2. Zespó┼é Szkó┼é Sportowych Cz┼éuchów II – Bartosz W─Ögrzyn
  3. PKS „Unitas” Tuchola – Karolina Redlarska i Dawid Siemi┼äski
  4. Gimnazjum nr 3 Chojnice – Agata Jeruzal
  5. UKS „Ósemka” Chojnice – Krzysztof Patyna
  6. MLKS „Krajna” S─Öpólno Kraje┼äskie – trener Grzegorz Le┼Ťniak
  7. Gimnazjum S┼éaw─Öcin – Bart┼éomiej Lonski
  8. Gimnazjum Nowa Cerkiew – Artur Jaster
  9. LKS „Kamionka” Kamie┼ä Kraje┼äski – Arkadiusz Fridehl

           

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

  1. LKS „Kamionka” Kamie┼ä Kraje┼äski – Arkadiusz Fridehl
  2. Zespó┼é Szkó┼é Sportowych Cz┼éuchów – Bartosz W─Ögrzyn  
  3. MLKS „Krajna” S─Öpólno Kraje┼äskie – trener Dariusz G┼éazik
  4. „Anio┼éki Czarliego – Paulina Rutkowska
  5. Zespó┼é Szkó┼é Agrobiznesu Cz┼éuchów – Filip Szopi┼äski
  6. Szko┼éa Techniczna BZDZ Chojnice – Justyna Szrama
  7. Zespó┼é Szkó┼é Ogólnokszta┼éc─ůcych LO im. Filomatów – ┼üukasz Stanek

 

SKŁADY DRUŻYN:

Gimnazjum - MLKS „Krajna” S─Öpólno Kraje┼äskie – trener Dariusz G┼éazik

  1. Amelia Lorbiecka
  2. Patrycja Siekierka
  3. Eliza Baczy┼äska – MVP
  4. Emilia Rogulska
  5. Amelia Lisiecka
  6. Martyna Barabas
  7. Karolina Werra
  8. Zuzanna Lewińska
  9. Julia Muller
  10. Aleksandra Figat
  11. Marcelina Młodzik

 

_________________________________________________________________

Ponadgimnazjalne – MLKS „Krajna” S─Öpólno Kraje┼äskie – trener Dariusz G┼éazik

  1. Marta Golanko – MVP
  2. Weronika Krajewska
  3. Wiktoria Kruszczyńska
  4. Julia Mróz
  5. Sandra Oelberg
  6. Izabela Siuzdak
  7. Hanna Tomasz
  8. Bo┼╝ena Zwiefka
  9. Marcelina Stypa
  10. Hanna Sadowska
  11. Anna Gustyn
  12. Beata Bukolt

 

 

Data utworzenia: 05.06.2017

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10541920
´╗┐