´╗┐
Wtorek, 19 październik 2021
Imieniny Piotra, Pawla, Ziemowita
11:56

Aktualno┼Ťci

Obchody ┼Ťwi─Öta my┼Ťliwych, le┼Ťnik├│w i je┼║d┼║c├│w – Hubertusa.     2 pa┼║dziernika uczniowie Szko┼éy Podstawowej w Zalesiu oraz Zespo┼éu Szkó┼é imienia Królowej Jadwigi w Wa┼édowie brali udzia┼é w wycieczce do Bydgoszczy. Jej g┼éównym celem by┼éy obchody ┼Ťwi─Öta my┼Ťliwych, le┼Ťników i je┼║d┼║ców – Hubertusa. Pierwszym punktem wycieczki by┼éa polowa msza ┼Ťwi─Öta odbywaj─ůca si─Ö przy udziale kó┼é ┼éowieckich z ca┼éego województwa kujawsko-pomorskiego oraz je┼║d┼║ców konnych. Po nabo┼╝e┼ästwie ogl─ůdali┼Ťmy pokaz je┼║dziectwa, w którym to przy u┼╝yciu mi─Ödzy innymi szabli, je┼║dziec wykonywa┼é wiele sztuczek. Po pokazie udali┼Ťmy na s┼éodki pocz─Östunek, czyli pyszne dro┼╝d┼╝ówki, które to wszyscy zajadali ze smakiem.
     Kolejnym punktem naszej wycieczki by┼éo bydgoskie zoo, w którym to dzieci nie tylko mog┼éy obejrze─ç zarówno gatunki zwierz─ůt wyst─Öpuj─ůce w Polsce, ale i te z najdalszych zak─ůtków ┼Ťwiata. Ponadto dowiedzieli si─Ö wielu ciekawostek i zrobili wiele ciekawych zdj─Ö─ç. Po odwiedzinach zoo udali┼Ťmy si─Ö do autobusu, którym to zm─Öczeni, ale szcz─Ö┼Ťliwi i zadowolenie wrócili┼Ťmy do domu.
     Wycieczka by┼éa mo┼╝liwa dzi─Öki wspania┼éemu sponsorowi, jakim to okaza┼é si─Ö Polski Zwi─ůzek ┼üowiecki Zarz─ůd Okr─Ögowy w Bydgoszczy, który to sfinansowa┼é wszystkie atrakcje, a tak┼╝e pokry┼é wi─Öksz─ů cz─Ö┼Ť─ç kosztów podró┼╝y. Bardzo dzi─Ökujemy!

Data utworzenia: 11.10.2016

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10949796
´╗┐