´╗┐
Wtorek, 19 październik 2021
Imieniny Piotra, Pawla, Ziemowita
11:52

Aktualno┼Ťci

TWOJA PRZYSZ┼üO┼Ü─ć W TWOIM REGIONIE - ZAPROSZENIE NA TARGI50 wystawców, przedstawicieli firm, urz─Ödów, szkó┼é i uczelni wy┼╝szych, zaprezentuje swoje oferty w S─Öpólnie Kraje┼äskim. Ju┼╝ w najbli┼╝sz─ů ┼Ťrod─Ö (10.02), odb─Öd─ů si─Ö tam Targi Pracy i Edukacji. Impreza odbywa─ç si─Ö b─Ödzie w hali Krajna Arena przy ul. Chojnickiej 19 w godzinach 10.00 - 13.00.

Targi w S─Öpólnie Kraje┼äskim organizowane s─ů po raz pierwszy. "Wystawcy to nie tylko reprezentanci naszego miasta. S─ů te┼╝ firmy, szko┼éy i uczelnie dzia┼éaj─ůce w obszarze ca┼éego powiatu i województwa" - mówi Marek Chart, Dyrektor Centrum Sportu I Rekreacji w S─Öpólnie Kraje┼äskim.
Impreza jest otwarta dla wszystkich. Na miejscu b─Ödzie mo┼╝na dowiedzie─ç si─Ö o mo┼╝liwo┼Ťciach podj─Öcia pracy w poszczególnych firmach, o ofertach pomocowych urz─Ödów pracy, a tak┼╝e o mo┼╝liwo┼Ťciach dalszego kszta┼écenia w szko┼éach ┼Ťrednich i uczelniach wy┼╝szych.
Organizatorami Targów Pracy i Edukacji s─ů: Powiat S─Öpole┼äski, Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie, Powiatowy Urz─ůd Pracy w S─Öpólnie Kraje┼äskim oraz Wojewódzki Urz─ůd Pracy w Toruniu. Wst─Öp na wydarzenie jest bezp┼éatny.


Nota prawna:
Gmina S─Öpólno Kraje┼äskie jako w┼éa┼Ťciciel praw autorskich, udziela zgody na nieodp┼éatne wykorzystanie i publikacj─Ö tekstów, fotografii i plików d┼║wi─Ökowych dost─Öpnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie tre┼Ťci i plików w ca┼éo┼Ťci lub we fragment.

Data utworzenia: 08.02.2016

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10949792
´╗┐