Czwartek, 8 grudzień 2022
Imieniny Marii, Wirginii, Zenona
00:23

Aktualności

WOŚP W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM53 wolontariuszy będzie kwestowało w Sępólnie Krajeńskim na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w całym kraju, tak i tutaj, wyjdą oni na ulice już o godzinie 8.00 rano.
Koncerty i zabawa w sztabie rozpoczną się o godzinie 16.00.
"W program zaangażowały się Warsztaty Terapii Zajęciowej. Wystąpią też sępoleńskie studia piosenki "Sing-Song" oraz "Piano-Forte", studio tańca "Styl", dzieci z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie oraz nowość: zespół taneczno - gimnastyczny z Centrum Sportu i Rekreacji" - wylicza Ewa Quiring - Korczak z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
Będzie też występ Orkiestry Dętej, uczestników telewizyjnego programu Must Be The Music oraz zespołu Electric Noise.  Wszystkie koncerty odbędą się w siedzibie sztabu, czyli w Centrum Kultury i Sztuki. Tutaj też prowadzone będą licytacje. Wśród atrakcji znajdą się między innymi gadżety podarowane przez sztab główny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na sprzedaż wystawione będą też rękodzieła przygotowane przez pracownię ceramiczno - plastyczną CKiS oraz przedmioty podarowane przez mieszkańców. Całość zakończy tradycyjne Światełko do Nieba.
 
Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik:
Plik dźwiękowy do pobrania.


Data utworzenia: 07.01.2016

inne aktualności

Ilość odsłon 12892628