´╗┐
Sobota, 30 maj 2020
Imieniny Ferdynand, Karol, Feliks, Jan, Gryzelda
21:06

Aktualno┼Ťci

Ogłoszenie wyników konkursu - policjanci nagrodzili dzieciW sobotnie popo┼éudnie (29.05) o godz. 13.00 na stadionie MLKS Krajna przy ul. Chojnickiej w S─Öpólnie Kraj., gdzie odbywa┼é si─Ö festyn z okazji Dnia Dziecka odby┼éo si─Ö uroczyste og┼éoszenie wyników konkursów przeprowadzonych z inicjatywy s─Öpole┼äskich policjantów. W konkursie wzi─Ö┼éy udzia┼é dzieci ze szkó┼é podstawowych Gminy S─Öpólno Kraj. W powy┼╝szym przedsi─Öwzi─Öciu wspó┼éuczestniczyli Urz─ůd Miejski w S─Öpólnie Kraj., Centrum Kultury i Sztuki w S─Öpólnie Kraj., Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwi─ůzywania Problemów Alkoholowych w S─Öpólnie Kraj., Zak┼éad Obs┼éugi O┼Ťwiaty Samorz─ůdowej w S─Öpólnie Kraj., Bank Spó┼édzielczy w Wi─Öcborku i Samorz─ůd Mieszka┼äców Nr 2 w S─Öpólnie Kraj.
W konkursie plastycznym pt. "POLICJANT w oczach dziecka" uczestniczy┼éy dzieci szkó┼é podstawowych w dwóch kategoriach: z klas I-III i IV-VI.
Natomiast w konkursie literackim pt. "STOP uzale┼╝nieniom WYHAMUJ! To nie przechodzi jak katar" uczestniczyli gimnazjali┼Ťci klas I - III.

W┼Ťród uczniów szkó┼é podstawowych z klas I - III wyró┼╝niono prace:
  1. Wiktoria J─Ödrych - ZS Nr 3 S─Öpólno Kraj.
  2. Dominik ┼üo┼Ť - ZS Nr 3 S─Öpólno Kraj.
  3. Olga Swakowska - ZS Nr 3 S─Öpólno Kraj.
W┼Ťród uczniów szkó┼é podstawowych z klas IV - VI wyró┼╝niono prace:
  1. Kale┼Ťników Patrycja - ZS Wa┼édowo
  2. Kamila Gappa - ZP Lutowo
  3. Dawid Pieczywek - ZS Wałdowo
W┼Ťród uczniów klas gimnazjalnych I - III wyró┼╝niono prace:
  1. Kinga Kopka - ZS Nr 1 S─Öpólno Kraj.
  2. Micha┼é Pick - ZS Nr 1 S─Öpólno Kraj.
  3. Aleksandra Kobusi┼äska - ZS Nr 1 S─Öpólno Kraj.
Poza konkursem s─Öpole┼äscy policjanci wyró┼╝nili prac─Ö Eliza Baczy┼äska z I Klasy ZS Nr 3 S─Öpólno Kraj.

Wszystkie osoby, których prace zosta┼éy wyró┼╝nione otrzyma┼éy dyplom, policyjnego Polfinka oraz upominki ufundowane przez wspó┼éorganizatorów. Nagrody tym osobom wr─Öczali: Zast─Öpca Burmistrza S─Öpólna Kraj. Marek Zie┼äko, przedstawiciel BS Wi─Öcbork Adam Trzos oraz Zast─Öpca Komendanta Powiatowego Policji w S─Öpólnie Kraj. m┼é. insp. Krzysztof Ró┼╝a┼äski. Po tej uroczysto┼Ťci na dzieci czeka┼éy inne atrakcje, mi─Ödzy innymi przy policyjnym stoisku.

Galeria

Data utworzenia: 01.06.2010

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 9988211
´╗┐