´╗┐
Środa, 28 września 2022
Imieniny Luby, Waclawa, Salomona
20:38

Aktualno┼Ťci

Region Nauk Ścisłych.Region Nauk Ścisłych

W roku szkolnym 2014/15 nasza szko┼éa bierze udzia┼é w realizacji projektu edukacyjnego pt. Region Nauk ┼Ücis┼éych. Projekt realizowany jest przez Urz─ůd Marsza┼ékowski w Toruniu i wspó┼éfinansowany ze ┼Ťrodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego.
G┼éównym celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych gimnazjalistów pochodz─ůcych z obszarów wiejskich. Oprócz nas w projekcie uczestniczy jeszcze 49 innych gimnazjów z terenu ca┼éego województwa kujawsko-pomorskiego.
Wszystkie zaj─Öcia s─ů podzielone na 3 modu┼éy:
-    dla uczniów zagro┼╝onych przedwczesnym wypadni─Öciem z systemu o┼Ťwiaty (doradztwo zawodowe, socjoterapia, terapia psychologiczno-pedagogiczna),
-    zaj─Öcia wyrównawcze (gegrafia turystyczna Unii Europejskiej - j─Özyk angielski przewodnikiem po Europie, arytmetyka, zaj─Öcia interdyscyplinarne- przyroda: biologia, chemia, fizyka),
-    zaj─Öcia dla najzdolniejszych uczniów (fizyka z elementami meteorologii, biologia i chemia w medycynie, fizyka medyczna i matematyka z elementami ekonomii).
Atrakcyjno┼Ť─ç zaj─Ö─ç podnosi fakt, ┼╝e  modu┼é III jest organizowany w formie wyjazdowej i ma charakter warsztatowy. Warsztaty s─ů prowadzone przez wyk┼éadowców UMK i Gimnazjum Akademickiego w Toruniu.

Adres strony: http://www.rns.kujawsko-pomorskie.pl/
Poni┼╝ej prezentujemy logo projektu.


Data utworzenia: 24.10.2014

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 12614445
´╗┐