´╗┐
Niedziela, 11 kwiecień 2021
Imieniny Filip, Leon, Jaromir, Stanislaw, Izolda
03:22

Aktualno┼Ťci

Pielgrzymowaniu do Santiago de CompostelaW listopadzie mija rok od pierwszego spotkania w „Kawiarence Pod Globusem” dzia┼éaj─ůcej w ramach Klubu Podró┼╝nika przy s─Öpole┼äskiej ksi─ů┼╝nicy. W tym czasie go┼Ťcili┼Ťmy wielu znakomitych globtroterów, którzy podzielili si─Ö swoimi prze┼╝yciami i do┼Ťwiadczeniami z podró┼╝y, tych bliskich i dalekich, tych d┼éugich i tych krótkich, na w┼éasn─ů r─Ök─Ö i zorganizowanych. W ramach dzia┼éalno┼Ťci klubu odbywaj─ů si─Ö prezentacje ró┼╝nych krajów i kr─Ögów kulturowych. Tutaj, przy fili┼╝ance dobrej kawy czy herbaty, mo┼╝na uzyska─ç praktycznych podpowiedzi „co, gdzie, jak i za ile…”. Klub Podró┼╝nika to miejsce  gdzie odpocz─ů─ç  mo┼╝na od codziennego zabiegania, zgie┼éku i p─Ödu ┼╝ycia czy cho─çby pos┼éucha─ç muzyki z ró┼╝nych stron ┼Ťwiata lub obejrze─ç film.

Dnia 9 listopada 2012 r. o godz. 17.00, go┼Ťci─ç b─Ödziemy Pana Piotra Witeckiego ze Z┼éotowskiego Korpusu Ekspedycyjnego, który opowie o „Pielgrzymowaniu do Santiago de Compostela”- szlakiem ┼Ťw. Jakuba.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Klubu Podró┼╝nika oraz osoby, które na przestrzeni  roku prowadzi┼éy spotkania wiod─ůc nas tras─ů w┼éasnych podró┼╝y.

Data utworzenia: 08.11.2012

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 10528272
´╗┐