´╗┐
Środa, 28 września 2022
Imieniny Luby, Waclawa, Salomona
20:17

Aktualno┼Ťci

Wieczór filmowy Halloween w Fili Biblioteki Publicznej w Sępólnie KrajeńskimDuchy, strzygi i upiory,
harcowały i toczyły spory.
Kogo to upolowały,
komu figla zaserwowały.
Duchów tych si─Ö nie boimy,
fajnie czas w┼Ťród nich sp─Ödzimy!


M┼éodzie┼╝owy Klub Filmowy „Piwnica Wra┼╝e┼ä” zaprosi┼é dzieci i m┼éodzie┼╝  na wieczór filmowy Halloween w Fili Biblioteki Publicznej w S─Öpólnie Kraje┼äskim ul. T. Ko┼Ťciuszki 11 w pi─ůtek o godzinie 17:00

Dzia┼éo si─Ö, oj dzia┼éo!!! mocnych wra┼╝e┼ä nie brakowa┼éo, Duszki, strachy, wampiry w strojach halloweenowych  przywitali┼Ťmy w tajemniczej  scenerii … oddaj─ůcej nastrój tego dnia … Podczas  wieczoru halloween… w pó┼émroku, blasku p┼éon─ůcych ┼Ťwiec i b┼éysku kolorowych lamp  przy odpowiednio dobranej muzyce  przenie┼Ťli┼Ťmy si─Ö do pi─Öknej  i mrocznej krainy.

W tej krainie spotkali┼Ťmy duchy, stwory i upiory, o których snu┼éa opowie┼Ťci  Wampirzyca Monika! Po opowie┼Ťciach, zaprosi┼éa wszystkich do wspólnej zabawy z OGROMN─ä DYNI─ä, ka┼╝dy uczestnik mia┼é swój wk┼éad w powstawanie  DYNIOWEGO STWORA, to by┼éa niesamowita frajda …   Podczas gdy Monika rze┼║bi┼éa k┼éy naszego dyniowego stwora , uczestnicy przygotowywali si─Ö do gry aktorskie. W┼Ťród wielu zabaw,  wprowadzeni w nastrój tego ┼Ťwi─Öta, wró┼╝ka Jagoda Kalinowska zaproponowa┼éa nast─Öpn─ů zabaw─Ö.

 Jagoda i Wiktoria podzieli┼éy uczestników na 2 grupy.  Jedna grupa to osoby w strojach halloweenowych  pod dowództwem Jagody przygotowa┼éy i zagra┼éy strrraszn─ů scenk─Ö,  a druga to osoby nie maj─ůce strojów pod opiek─ů Wiktorii Szkli┼äskiej przedstawi┼éy ┼Ťmieeeszn─ů scenk─Ö .

W┼Ťród wielu atrakcji wyczekiwana projekcja, obejrzeli┼Ťmy film  Je┼║dziec bez g┼éowy, który jest  ekranizacj─ů klasycznego dzie┼éa W. Irvinga The Legend of Sleepy Hollow. Do zamieszka┼éej przez Holendrów osady Sleepy Hollow przybywa nowojorski policjant Ichabod Crane Johnny Depp. Ma on za zadanie wyja┼Ťni─ç tajemnic─Ö morderstw dokonywanych przez ukrywaj─ůcego si─Ö w okolicznych lasach tytu┼éowego je┼║d┼║ca bez g┼éowy. Zdaniem Cranea nie ma tu mowy o ingerencji si┼é nadprzyrodzonych. O dokonanie morderstw podejrzewany jest zamo┼╝ny Baltus Von Tassel i jego s─ůsiedzi. W takiej sytuacji nikt z okolicznych mieszka┼äców nie zamierza pomóc w dochodzeniu, a jedyn─ů ┼╝yczliw─ů przybyszowi jest córka Baltusa, Katrina Christina Ricci. To ona wska┼╝e Crane klucz do rozwi─ůzania zagadki i ocali, gdy ten stanie oko w oko z je┼║d┼║cem...
Brrry!
By┼é to wieczór pe┼éen niespodziane i wielu atrakcji wizualnych przygotowanych  przez cz┼éonków MKF-u: Monik─Ö Domaszek i Marcina Berndta.

Data utworzenia: 13.11.2011

inne aktualno┼Ťci

Ilość odsłon 12614404
´╗┐